Riigikogu
Пропустить навигацию

Riigikogu

Данные о проекте

Инициатор: Eesti Reformierakonna fraktsioon
Инициирован: 24.11.2016
Ведущая комиссия: Põhiseaduskomisjon
Представитель ведущей комиссии: Arto Aas
Ответственный служащий: Erle Enneveer

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõu näeb ette nimetada erikomisjoni liikmeks Kristjan Kõljala asemel Jürgen Ligi.

Tексты

344 OE Ход производства по проекту

Вступление в силу
15.12.2016 Опубликован в Riigi Teataja
Первое чтение
13.12.2016 Täiskogu korraline istung teisipäev, 13.12.2016 10:00
Постановление: Vastuvõetud
12.12.2016 Komisjoni istung esmaspäev, 12.12.2016 11:15
Постановление: Saata Riigikogu juhatusele kiri, milles komisjon palub luba esitada eelnõu 344 OE dokumendid esimeseks lugemiseks täiskogule 12.12.2016 kell 17.15.

2016.12.12_protokoll.bdoc

2016.12.12 protokoll.pdf

05.12.2016 Komisjoni istung esmaspäev, 5.12.2016 11:15
Постановление: Предложение включить в повестку дня пленарного заседания 13.12.2016 10:00
Постановление: Внести предложение провести окончательное голосование по законопроекту
Постановление: Назначить докладчиком põhiseaduskomisjoni liige Arto Aas

2015.12.05_protokoll.bdoc

2016.12.05 protokolli lisa (avaldus).pdf

2016.12.05 protokoll.pdf

Инициирование
25.11.2016 Принят в производство
24.11.2016 Инициирован

Предложения о поправках

  • Eesti Keskerakonna fraktsiooni ettepanek Riigikogu otsuse "Riigikogu otsuse "Riigieelarve kontrolli erikomisjoni moodustamine" muutmine" eelnõule (344 OE) Muudatusettepanek

Обратная связь
 

Распечатать

Эрле Энневеэр

  • Должность
    Советник-руководитель секретариата
  • Телефон
    +372 6316440
  • E-post
  • Должностная инструкция

Образование

  • Образование
    Высшее образование (магистр)
  • Специальность
    Rahvusvaheline ja keskkonnaõigus ( - 2005)
  • Учебное заведение
    Islandi Ülikool

  • Образование
    Высшее образование (квалификация, соответствующая степени магистра)
  • Специальность
    Õigusteadus ( - 1996)
  • Учебное заведение
    Tartu Ülikool