Riigikogu
Пропустить навигацию

Riigikogu

Данные о проекте

Инициатор: Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon
Инициирован: 07.12.2017
Ведущая комиссия: Õiguskomisjon
Представитель ведущей комиссии: Liisa Oviir
Ответственный служащий: Raini Laide

Eelnõu algteksti tutvustus

Seaduse muutmise eesmärk on suurendada nooremate kui kuueteistaastaste laste kaitset seksuaalkuritegude eest. Eelnõu kohaselt luuakse mitme paragrahvi muudatuse tulemusel maksimaalmääraks esmakordse kuriteo sooritamise korral kümme aastat vangistust ja mitmendal korral kuni viisteist aastat vangistust.

Tексты

561 SE Ход производства по проекту

Первое чтение
21.03.2018 Täiskogu korraline istung kolmapäev, 21.03.2018 14:00
Постановление: Первое чтение закончено
12.03.2018 Komisjoni istung esmaspäev, 12.03.2018 11:15
Постановление: Предложение включить в повестку дня пленарного заседания 21.03.2018 14:00
Постановление: Внести предложение завершить первое чтение
Постановление: Внести предложение о назначении срока представления поправок 05.04.2018 16:00
Постановление: Назначить докладчиком Liisa Oviir

Протокол

Протокол

Инициирование
08.02.2018 Komisjoni istung neljapäev, 8.02.2018 13:00
Постановление: Продолжить обсуждение в комиссии

Протокол

Протокол

Протокол

07.12.2017 Принят в производство
07.12.2017 Инициирован

Мнения

Обратная связь
 

Распечатать

Райни Лайде

  • Должность
    Советник-руководитель секретариата
  • Телефон
    6316450
  • E-post
  • Должностная инструкция

Образование

  • Образование
    Высшее образование (бакалавр)
  • Специальность
    Õigusteadus ( - 1999)
  • Учебное заведение
    Sotsiaalteaduste Erakõrgkool Veritas