Riigikogu
Пропустить навигацию

Riigikogu

Данные о проекте

Инициатор: Vabariigi Valitsus
Инициирован: 07.11.2016
Ведущая комиссия: Väliskomisjon
Представитель ведущей комиссии: Keit Pentus-Rosimannus
Ответственный служащий: Katre Tubro

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõu eesmärk on muuta paindlikumaks teenistujaga kaasasoleva perekonnaliikme eest makstava välislähetustasu määra kehtestamise regulatsioon. Eelnõuga kaotatakse seadusest teenistujaga kaasasoleva lapse ja kaasasoleva mittetöötava abikaasa eest teenistuja välislähetustasu suurendamise protsendimäärad ja nähakse ette nende kehtestamine Vabariigi Valitsuse määruse tasandil. Ka praegu kehtestatakse need protsendimäärad valitsuse määruses. Muudatus on kooskõlas üldise palgapoliitikaga, mille käigus on palkade regulatsioon viidud seadustest määruste tasandile.

Tексты

324 SE Ход производства по проекту

Вступление в силу
24.05.2017 Опубликован в Riigi Teataja
17.05.2017 Направлен президенту республики
Третье чтение
17.05.2017 Täiskogu korraline istung kolmapäev, 17.05.2017 14:00
Постановление: Vastuvõetud
09.05.2017 Komisjoni istung teisipäev, 9.05.2017 14:00
Постановление: Предложение включить в повестку дня пленарного заседания 17.05.2017 14:00
Постановление: Внести предложение провести окончательное голосование по законопроекту ja eelnõu seadusena vastu võtta

Protokoll_09.05.2017.bdoc

Второе чтение
03.05.2017 Täiskogu korraline istung kolmapäev, 3.05.2017 14:00
Постановление: Второе чтение завершено
21.04.2017 Komisjoni istung reede, 21.04.2017 10:00
Постановление: Утвердить 324 SE tekstid (eelnõu tekst, muudatusettepanekute tabel ja seletuskiri)

Protokoll 21.04.2017

Protokoll_21.04.2017.bdoc

13.04.2017 Komisjoni istung neljapäev, 13.04.2017 13:00
Постановление: Предложение включить в повестку дня пленарного заседания 02.05.2017 10:00
Постановление: Внести предложение завершить второе чтение
Постановление: Поддержать komisjoni esimehe ettepanekut
Постановление: Утвердить eelnõu II lugemise tekst, muudatusettepanekute tabel ja seletuskiri väliskomisjoni 21. aprilli 2017 istungil

Protokoll_20170424.pdf

Protokoll_13.04.2017.bdoc

Первое чтение
04.04.2017 Komisjoni istung teisipäev, 4.04.2017 14:00
Постановление: Продолжить обсуждение в комиссии
Постановление: Kutsuda väliskomisjoni istungile rahandusminister Sven Sester

Protokoll 04.04.2017

Protokoll_04.04.2017.bdoc

08.02.2017 Täiskogu korraline istung kolmapäev, 8.02.2017 14:00
Постановление: Первое чтение закончено
17.01.2017 Komisjoni istung teisipäev, 17.01.2017 14:00
Постановление: Предложение включить в повестку дня пленарного заседания 08.02.2017 14:00
Постановление: Внести предложение завершить первое чтение
Постановление: Внести предложение о назначении срока представления поправок 22.02.2017 17:15
Постановление: Назначить докладчиком Keit Pentus-Rosimannus

Protokoll 17.01.2017.bdoc

Protokoll 17.01.2017

Инициирование
08.11.2016 Принят в производство
07.11.2016 Инициирован
Обратная связь
 

Распечатать

Катре Тубро

Образование

  • Образование
    Высшее образование (квалификация, соответствующая степени магистра)
  • Специальность
    Õigusteadus ( - 2000)
  • Учебное заведение
    Tartu Ülikool