Riigikogu
Пропустить навигацию

Riigikogu

Данные о проекте

Инициатор: Kultuurikomisjon
Инициирован: 29.10.2020
Ведущая комиссия: Kultuurikomisjon
Представитель ведущей комиссии: Ааду Муст
Ответственный служащий: Urvo Klopets

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõu näeb ette nimetada nõukogu liikmeks Riigikogu liige Anti Poolamets seoses nõukogu liikme Urmas Reitelmanni volituste ennetähtaegse lõppemisega. Eesti Rahvusringhäälingu nõukogu koosneb Riigikogu liikmetest ja Rahvusringhäälingu tegevusvaldkonna tunnustatud asjatundjatest. Riigikogu nimetab Riigikogu kultuurikomisjoni ettepanekul nõukokku ühe esindaja igast Riigikogu fraktsioonist Riigikogu koosseisu volituste lõppemiseni ning neli asjatundjat Rahvusringhäälingu tegevusvaldkonna tunnustatud asjatundjate hulgast, kelle volitused kestavad viis aastat.

Tексты

280 OE Ход производства по проекту

Вступление в силу
11.11.2020 Опубликован в Riigi Teataja
10.11.2020 SAADETUD RT
Первое чтение
10.11.2020 Täiskogu korraline istung teisipäev, 10.11.2020 10:00
Постановление: Vastuvõetud
27.10.2020 Komisjoni istung teisipäev, 27.10.2020 kell 14.00
Постановление: Внести предложение включить законопроект в повестку дня пленарного заседания и провести окончательное голосование 10.11.2020 10:00
Постановление: Назначить представителем ведущей комиссии Aadu Must

Lisa 7 HARNO arvamus

Lisa5 TÜ arvamus

Lisa 4 TTÜ slaidid

Lisa 2 TLÜ slaidid

Lisa 6 TÜ slaidid

Lisa 3 TTÜ arvamus

Protokoll

Protokoll asice

Lisa 1 TLÜ arvamus

Инициирование
30.10.2020 Направлено на первое чтение
29.10.2020 Принят в производство
29.10.2020 Инициирован
Обратная связь
 

Распечатать

Урво Клопетс

Образование

  • Образование
    Высшее образование (магистр)
  • Специальность
    Õigusteadus ( - 2011)
  • Учебное заведение
    Tartu Ülikool

  • Образование
    Высшее образование (бакалавр)
  • Специальность
    Riigiteadused ( - 2006)
  • Учебное заведение
    Tartu Ülikool