Riigikogu
Riigikogu
Пропустить навигацию

Riigikogu

Данные о проекте

Инициатор: Финансовая комиссия
Инициирован: 04.05.2020
Ведущая комиссия: Rahanduskomisjon
Представитель ведущей комиссии: Керсти Сарапуу
Ответственный служащий: Tiina Licht

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõu näeb ette nimetada Põhjamaade Investeerimispanga kontrollkomiteesse Eesti esindajaks 2020. aasta 1. juunist kuni 2022. aasta 31. maini Aivar Kokk, kes on ka käesoleval ajal kontrollkomitee liige

Tексты

188 OE Ход производства по проекту

04.05.2020
Инициирован
05.05.2020
Принят в производство
12.05.2020
Komisjoni istung teisipäev, 12.05.2020 kell 14.00
Постановление: Предложение включить в повестку дня пленарного заседания 19.05.2020 10:00
Постановление: Внести предложение провести окончательное голосование по законопроекту
19.05.2020
Täiskogu korraline istung teisipäev, 19.05.2020 10:00
Постановление: Vastuvõetud
Lisad
Stenogramm
19.05.2020
Saadetud Riigi Teatajasse
20.05.2020
Опубликован в Riigi Teataja
04.05.2020
Инициирован
05.05.2020
Принят в производство
12.05.2020
Komisjoni istung teisipäev, 12.05.2020 kell 14.00
Постановление: Предложение включить в повестку дня пленарного заседания 19.05.2020 10:00
Постановление: Внести предложение провести окончательное голосование по законопроекту
19.05.2020
Täiskogu korraline istung teisipäev, 19.05.2020 10:00
Постановление: Vastuvõetud
Lisad
Stenogramm
19.05.2020
Saadetud Riigi Teatajasse
20.05.2020
Опубликован в Riigi Teataja
Обратная связь
 

Распечатать

Тийна Лихт

  • Должность
    Советник-руководитель секретариата
  • Телефон
    +372 6316422
  • E-post
  • Должностная инструкция

Образование

  • Образование
    Высшее образование (квалификация, соответствующая степени магистра)
  • Специальность
    Ehituse ökonoomika ja organiseerimine ( - 1986)
  • Учебное заведение
    Tallinna Polütehniline Instituut