Riigikogu
Пропустить навигацию

Riigikogu

Данные о проекте

Инициатор: Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon, Eesti Reformierakonna fraktsioon
Инициирован: 23.11.2016
Ведущая комиссия: Põhiseaduskomisjon
Представитель ведущей комиссии: Пеэтер Эрнитс
Ответственный служащий: Karin Tuulik

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõu näeb ette moodustada Riigikogu rahvastiku kuueliikmeline probleemkomisjon kõikide fraktsioonide esindajatest. Komisjoni ülesanne on uurida riiklike poliitikate põhialuste, valdkonna arengukavade, valitsemisala arengukavade ja programmide hetkeseisu ning teha ettepanekuid olukorra parandamiseks.

Tексты

343 OE Ход производства по проекту

Первое чтение
22.02.2017 Täiskogu korraline istung kolmapäev, 22.02.2017 14:00
Постановление: Отклонен
14.02.2017 Komisjoni istung teisipäev, 14.02.2017, algus 15 minutit pärast täiskogu istungi lõppu
Постановление: Предложение включить в повестку дня пленарного заседания 21.02.2017 10:00
Постановление: Внести предложение об отклонении
Постановление: Назначить докладчиком põhiseaduskomisjoni liige Peeter Ernits

Протокол

Протокол

Инициирование
24.11.2016 Принят в производство
23.11.2016 Инициирован

Мнения

  • 19.12.2016

    Riigikogu Eesti rahvastiku toetusrühma arvamus 343 OE kohta

Обратная связь
 

Распечатать

Карин Туулик

Образование

  • Образование
    Высшее образование (квалификация, соответствующая степени магистра)
  • Специальность
    Õigusteadus ( - 2000)
  • Учебное заведение
    Õigusinstituut