Riigikogu
Пропустить навигацию

Riigikogu

Данные о проекте

Инициатор: Eesti Reformierakonna fraktsioon
Инициирован: 24.11.2016
Ведущая комиссия: Põhiseaduskomisjon
Представитель ведущей комиссии: Калле Лаанет
Ответственный служащий: Kristo Varend

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõu näeb ette nimetada erikomisjoni liikmeks Peep Aru asemele Arto Aas.

Tексты

345 OE Ход производства по проекту

Вступление в силу
15.12.2016 Опубликован в Riigi Teataja
Первое чтение
13.12.2016 Täiskogu korraline istung teisipäev, 13.12.2016 10:00
Постановление: Vastuvõetud
05.12.2016 Komisjoni istung esmaspäev, 5.12.2016 11:15
Постановление: Предложение включить в повестку дня пленарного заседания 13.12.2016 10:00
Постановление: Внести предложение провести окончательное голосование по законопроекту
Постановление: Назначить докладчиком põhiseaduskomisjoni liige Kalle Laanet

Протокол

Протокол

Протокол

Инициирование
24.11.2016 Принят в производство
24.11.2016 Инициирован

Предложения о поправках

  • Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsiooni muudatusettepanek Riigikogu otsuse "Riigikogu otsuse "Julgeolekuasutuste järelevalve erikomisjoni moodustamine" muutmine" eelnõule 345 OE Muudatusettepanek

  • Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsiooni muudatusettepanek Riigikogu otsuse "Riigikogu otsuse "Julgeolekuasutuste järelevalve erikomisjoni moodustamine" muutmine“ eelnõule (345 OE) Muudatusettepanek Muudatusettepanek

Обратная связь
 

Распечатать

Кристо Варенд

Образование

  • Образование
    Высшее образование (квалификация, соответствующая степени магистра)
  • Специальность
    Õigusteadus ( - 2004)
  • Учебное заведение
    Tartu Ülikool