Riigikogu
Riigikogu
Пропустить навигацию

Riigikogu

Данные о проекте

Инициатор: Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon
Инициирован: 24.03.2022
Ведущая комиссия: Rahanduskomisjon
Представитель ведущей комиссии: Юрген Лиги
Ответственный служащий: Andres Ando

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõu koosneb kolmest paragrahvist. Esimeses sätestatakse kütuste aktsiisimäärade muudatused ja teises sätestatakse käibemaksumäärade muutused ning laiendatakse käibemaksu soodusmäära kütustele. Kolmandas paragrahvis sätestatakse seaduse jõustumise tähtpäev.

Tексты

565 SE Ход производства по проекту

Первое чтение
11.05.2022 Täiskogu korraline istung kolmapäev, 11.05.2022 14:00
Постановление: Отклонен
02.05.2022 Komisjoni istung esmaspäev, 2.05.2022 kell 11.15
Постановление: Предложение включить в повестку дня пленарного заседания 10.05.2022 10:00
Постановление: Назначить представителем ведущей комиссии komisjoni liige Jürgen Ligi
Постановление: Внести предложение об отклонении

Protokoll

Protokoll asice

Инициирование
24.03.2022 Принят в производство
24.03.2022 Инициирован

Мнения

Обратная связь
 

Распечатать

Андрес Андо

Образование

  • Образование
    Высшее образование (магистр)
  • Специальность
    Õigusteadus ( - 2004)
  • Учебное заведение
    Akadeemia Nord

  • Образование
    Высшее образование (квалификация, соответствующая степени магистра)
  • Специальность
    Rahvamajandus ( - 2001)
  • Учебное заведение
    Tallinna Tehnikaülikool