Riigikogu
Пропустить навигацию

Riigikogu

Данные о проекте

Инициатор: Vabariigi President
Инициирован: 01.02.2018
Ведущая комиссия: Põhiseaduskomisjon
Представитель ведущей комиссии: Helmut Hallemaa
Ответственный служащий: Erle Enneveer

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõu kohaselt nimetatakse Janar Holm uueks riigikontrolöriks. Ametis oleva riigikontrolöri Alar karise volitused lõpevad tähtajaliselt 7. aprillil 2018.

Tексты

582 OE Ход производства по проекту

Вступление в силу
09.03.2018 Опубликован в Riigi Teataja
Первое чтение
07.03.2018 Täiskogu korraline istung kolmapäev, 7.03.2018 14:00
Постановление: Vastuvõetud
19.02.2018 Komisjoni istung esmaspäev, 19.02.2018 11:15
Постановление: Предложение включить в повестку дня пленарного заседания 07.03.2018 14:00
Постановление: Внести предложение провести окончательное голосование по законопроекту
Постановление: Назначить докладчиком põhiseaduskomisjoni liige Helmut Hallemaa
Постановление: Vastavalt Riigikogu kodu- ja töökorra seaduse § 117 lõikele 3 teha ettepanek riigikontrolöri kandidaadil Janar Holmil esineda Riigikogu täiskogu ees kuni viieminutilise ettekandega

Протокол

Протокол

Инициирование
06.02.2018 Принят в производство
01.02.2018 Инициирован
Обратная связь
 

Распечатать

Эрле Энневеэр

  • Должность
    Советник-руководитель секретариата
  • Телефон
    6316440
  • E-post
  • Должностная инструкция

Образование

  • Образование
    Высшее образование (магистр)
  • Специальность
    Rahvusvaheline ja keskkonnaõigus ( - 2005)
  • Учебное заведение
    Islandi Ülikool

  • Образование
    Высшее образование (квалификация, соответствующая степени магистра)
  • Специальность
    Õigusteadus ( - 1996)
  • Учебное заведение
    Tartu Ülikool