Riigikogu
Пропустить навигацию

Riigikogu

Данные о проекте

Инициатор: Väliskomisjon
Инициирован: 16.01.2017
Ведущая комиссия: Väliskomisjon
Представитель ведущей комиссии: Keit Pentus-Rosimannus
Ответственный служащий: Ivar Mölder

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõu näeb ette arvata delegatsiooni koosseisust välja delegatsiooni liige Kadri Simson ja asendusliige Sven Mikser ning nimetada delegatsiooni liikmeteks Kerstin-Oudekki Loone ja Ants Laaneots ning asendusliikmeks Hannes Hanso. Eelnõu näeb ette nimetada delegatsiooni juhiks Marko Mihkelson. Juhtivkomisjoniks määrati väliskomisjon.

Tексты

370 OE Ход производства по проекту

Вступление в силу
31.01.2017 Опубликован в Riigi Teataja
Первое чтение
26.01.2017 Täiskogu korraline istung neljapäev, 26.01.2017 10:00
Постановление: Vastuvõetud
17.01.2017 Komisjoni istung teisipäev, 17.01.2017 14:00
Постановление: Предложение включить в повестку дня пленарного заседания 26.01.2017 10:00
Постановление: Внести предложение завершить первое чтение
Постановление: Внести предложение провести окончательное голосование по законопроекту
Постановление: Назначить докладчиком väliskomisjoni aseesimees Keit Pentus-Rosimannus

Protokoll 17.01.2017.bdoc

Protokoll 17.01.2017

Инициирование
16.01.2017 Принят в производство
16.01.2017 Инициирован
Обратная связь
 

Распечатать

Ивар Мёльдер

Образование

  • Образование
    Высшее образование (квалификация, соответствующая степени магистра)
  • Специальность
    Mehaanikainsener ( - 1986)
  • Учебное заведение
    Tallinna Polütehniline Instituut