Riigikogu
Riigikogu
Пропустить навигацию

Riigikogu

Данные о проекте

Инициатор: Vabariigi Valitsus
Инициирован: 11.09.2017
Ведущая комиссия: Põhiseaduskomisjon
Представитель ведущей комиссии: Kalle Laanet
Ответственный служащий: Kristo Varend

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõu muudetakse püsiasustusega väikesaarte nimistu moodustamise aluseid. Lisaks tehakse muudatusi transporditeenuse korraldamise kohustuses ja riigieelarvest väikesaarte toetamise põhimõtetes. Eelnõu sätestab kriteeriumid püsiasustusega väikesaarte nimistusse kuulumiseks ja näeb ette erinevat liiki transpordivahenditega transporditeenuse korraldamise väikesaarele kooskõlas ühistranspordiseadusega. Samuti muudetakse eelnõuga püsiasustusega väikesaarte elanikele teenuste tagamiseks täiendavate kulude katmiseks rahastamise korda.

Tексты

493 SE Ход производства по проекту

11.09.2017
Инициирован
12.09.2017
Принят в производство
25.09.2017
Komisjoni istung esmaspäev, 25.09.2017 11:15
Постановление: Предложение включить в повестку дня пленарного заседания 11.10.2017 14:00
Постановление: Внести предложение завершить первое чтение
Постановление: Внести предложение о назначении срока представления поправок 25.10.2017 17:15
Постановление: Назначить докладчиком põhiseaduskomisjoni liige Kalle Laanet
11.10.2017
Täiskogu korraline istung kolmapäev, 11.10.2017 14:00
Постановление: Первое чтение закончено
Lisad
Stenogramm
07.11.2017
Komisjoni istung teisipäev, 7.11.2017 12:00
Постановление: Продолжить обсуждение в комиссии
13.11.2017
Komisjoni istung esmaspäev, 13.11.2017 11:15
Постановление: Предложение включить в повестку дня пленарного заседания 21.11.2017 10:00
Постановление: Внести предложение завершить второе чтение
Постановление: Направить на третье чтение, если второе завершено 06.12.2017 14:00
Постановление: Внести предложение провести окончательное голосование по законопроекту
21.11.2017
Täiskogu korraline istung teisipäev, 21.11.2017 10:00
Постановление: Направлено на третье чтение
Lisad
Stenogramm
06.12.2017
Täiskogu korraline istung kolmapäev, 6.12.2017 14:00
Постановление: Vastuvõetud
Lisad
Stenogramm
06.12.2017
Направлен президенту республики
15.12.2017
Провозглашен
20.12.2017
Опубликован в Riigi Teataja
11.09.2017
Инициирован
12.09.2017
Принят в производство
25.09.2017
Komisjoni istung esmaspäev, 25.09.2017 11:15
Постановление: Предложение включить в повестку дня пленарного заседания 11.10.2017 14:00
Постановление: Внести предложение завершить первое чтение
Постановление: Внести предложение о назначении срока представления поправок 25.10.2017 17:15
Постановление: Назначить докладчиком põhiseaduskomisjoni liige Kalle Laanet
11.10.2017
Täiskogu korraline istung kolmapäev, 11.10.2017 14:00
Постановление: Первое чтение закончено
Lisad
Stenogramm
07.11.2017
Komisjoni istung teisipäev, 7.11.2017 12:00
Постановление: Продолжить обсуждение в комиссии
13.11.2017
Komisjoni istung esmaspäev, 13.11.2017 11:15
Постановление: Предложение включить в повестку дня пленарного заседания 21.11.2017 10:00
Постановление: Внести предложение завершить второе чтение
Постановление: Направить на третье чтение, если второе завершено 06.12.2017 14:00
Постановление: Внести предложение провести окончательное голосование по законопроекту
21.11.2017
Täiskogu korraline istung teisipäev, 21.11.2017 10:00
Постановление: Направлено на третье чтение
Lisad
Stenogramm
06.12.2017
Täiskogu korraline istung kolmapäev, 6.12.2017 14:00
Постановление: Vastuvõetud
Lisad
Stenogramm
06.12.2017
Направлен президенту республики
15.12.2017
Провозглашен
20.12.2017
Опубликован в Riigi Teataja

Мнения

Обратная связь
 

Распечатать

Кристо Варенд

Образование

  • Образование
    Высшее образование (квалификация, соответствующая степени магистра)
  • Специальность
    Õigusteadus ( - 2004)
  • Учебное заведение
    Tartu Ülikool