Riigikogu
Riigikogu
Пропустить навигацию

Riigikogu

Данные о проекте

Инициатор: Rahanduskomisjon
Инициирован: 08.02.2022
Ведущая комиссия: Rahanduskomisjon
Представитель ведущей комиссии: Айвар Кокк
Ответственный служащий: Kristo Varend

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõu näeb ette nimetada Eesti Panga Nõukogu liikmeks Ivi Proos. Eelnõu esitamine tuleneb ajaolust, et Eesti Panga Nõukogu valdkonna asjatundjast liikme Kaie Keremi volitused lõppesid ennetähtaegselt.

Tексты

528 OE Ход производства по проекту

Вступление в силу
25.02.2022 Опубликован в Riigi Teataja
23.02.2022 SAADETUD RT
Первое чтение
22.02.2022 Täiskogu korraline istung teisipäev, 22.02.2022 10:00
Постановление: Vastuvõetud
14.02.2022 Komisjoni istung esmaspäev, 14.02.2022 kell 11.15
Постановление: Внести предложение включить законопроект в повестку дня пленарного заседания и провести окончательное голосование 22.02.2022 10:00

Lisa 1 (muudatusettepanekute tabel)

Protokoll asice

Protokoll

Инициирование
08.02.2022 Принят в производство
08.02.2022 Инициирован
Обратная связь
 

Распечатать

Кристо Варенд

Образование

  • Образование
    Высшее образование (квалификация, соответствующая степени магистра)
  • Специальность
    Õigusteadus ( - 2004)
  • Учебное заведение
    Tartu Ülikool