Riigikogu
Пропустить навигацию

Riigikogu

Данные о проекте

Инициатор: Eesti Vabaerakonna fraktsioon
Инициирован: 29.09.2016
Ведущая комиссия: Rahanduskomisjon
Представитель ведущей комиссии: Урве Тийдус
Ответственный служащий: Anneli Kivitoa

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõuga tehakse valitsusele ettepanek töötada välja regulatsioon, mis võimaldab kaotada sotsiaalmaksu kohustuslik miinimummäär ja võtta kasutusele tunnipõhine palgaarvestus ning esitada Riigikogule vastavad seadusemuudatused.

Tексты

305 OE Ход производства по проекту

Первое чтение
24.11.2016 Изъят без ведения производства пленарным заседанием
21.11.2016 Komisjoni istung esmaspäev, 21.11.2016 11:00
Постановление: Предложение включить в повестку дня пленарного заседания 08.12.2016 10:00
Постановление: Назначить докладчиком komisjoni liige Urve Tiidus

Volikiri

Avaldus

Protokoll.bdoc

RAHK protokoll 92 21 11 16

Инициирование
29.09.2016 Принят в производство
29.09.2016 Инициирован
Обратная связь