Riigikogu
Пропустить навигацию

Riigikogu

Данные о проекте

Инициатор: Väliskomisjon
Инициирован: 07.10.2019
Ведущая комиссия: Väliskomisjon
Представитель ведущей комиссии: Энн Ээсмаа
Ответственный служащий: Ivar Mölder

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõu näeb ette arvata delegatsiooni koosseisust välja delegatsiooni juht Kadri Simson ja nimetada delegatsiooni juhiks Kerstin-Oudekki Loone, samuti arvata delegatsiooni koosseisust välja delegatsiooni liige Sven Sester ja nimetada delegatsiooni liikmeks Andres Metsoja ning arvata delegatsiooni koosseisust välja delegatsiooni asendusliige Sven Mikser ja nimetada delegatsiooni asendusliikmeks Jevgeni Ossinovski.

Tексты

85 OE Ход производства по проекту

Вступление в силу
12.11.2019 Опубликован в Riigi Teataja
Первое чтение
07.11.2019 Täiskogu korraline istung neljapäev, 7.11.2019 10:00
Постановление: Vastuvõetud
04.11.2019 Komisjoni istung esmaspäev, 4.11.2019 kell 11.15

Протокол

Протокол

Протокол

Протокол

22.10.2019 Komisjoni istung teisipäev, 22.10.2019 kell 14.00
Постановление: Предложение включить в повестку дня пленарного заседания 07.11.2019 10:00
Постановление: Назначить докладчиком väliskomisjoni esimees Enn Eesmaa
Постановление: Внести предложение провести окончательное голосование по законопроекту

Протокол

Протокол

Протокол

Инициирование
08.10.2019 Принят в производство
07.10.2019 Инициирован
Обратная связь
 

Распечатать

Ивар Мёльдер

Образование

  • Образование
    Высшее образование (квалификация, соответствующая степени магистра)
  • Специальность
    Mehaanikainsener ( - 1986)
  • Учебное заведение
    Tallinna Polütehniline Instituut