Riigikogu
Пропустить навигацию

Riigikogu

Данные о проекте

Инициатор: Väliskomisjon
Инициирован: 11.05.2015
Ведущая комиссия: Väliskomisjon
Представитель ведущей комиссии: Vladimir Velman
Ответственный служащий: Ivar Mölder

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõu näeb ette nimetada delegatsiooni juhiks Helir-Valdor Seeder, delegatsiooni juhi asetäitjaks Aadu Must ja liikmeteks Krista Aru, Monika Haukanõmm, Olga Ivanova, Viktoria Ladõnskaja, Toomas Kivimägi, Aivar Kokk, Mihhail Korb, Valeri Korb, Heljo Pikhof ja Rainer Vakra.

Tексты

26 OE Ход производства по проекту

Вступление в силу
05.06.2015 Опубликован в Riigi Teataja
Первое чтение
02.06.2015 Täiskogu korraline istung teisipäev, 2.06.2015 10:00
Постановление: Vastuvõetud
25.05.2015 Komisjoni istung esmaspäev, 25.05.2015 11:00
Постановление: Предложение включить в повестку дня пленарного заседания 02.06.2015 10:00
Постановление: Teha ettepanek viia läbi eelnõu lõpphääletus ja eelnõu otsusena vastu võtta
Постановление: Назначить докладчиком väliskomisjoni liige Vladimir Velman.

Protokoll.bdoc

Protokol_20150529.pdf

Инициирование
12.05.2015 Принят в производство
11.05.2015 Инициирован
Обратная связь
 

Распечатать

Ивар Мёльдер

Образование

  • Образование
    Высшее образование (квалификация, соответствующая степени магистра)
  • Специальность
    Mehaanikainsener ( - 1986)
  • Учебное заведение
    Tallinna Polütehniline Instituut