Riigikogu
Пропустить навигацию

Riigikogu

Данные о проекте

Инициатор: Väliskomisjon
Инициирован: 16.10.2019
Ведущая комиссия: Väliskomisjon
Представитель ведущей комиссии: Энн Ээсмаа
Ответственный служащий: Ivar Mölder

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõu näeb ette arvata delegatsiooni koosseisust välja delegatsiooni liige Jaak Madison ja nimetada delegatsiooni liikmeks Urmas Reitelmann. Riigikogu moodustas käesoleva aasta 5. juuni otsusega Euroopa Nõukogu Parlamentaarse Assamblee Eesti delegatsiooni koosseisus: delegatsiooni juht Maria Jufereva-Skuratovski, liikmed Eerik-Niiles Kross ja Jaak Madison ning asendusliikmed Indrek Saar ja Raivo Tamm. Seoses Jaak Madisoni Riigikogu liikme volituste lõppemisega arutas väliskomisjon oma 9. septembri istungil Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsiooni ettepanekut nimetada tema asemel delegatsiooni liikmeks Urmas Reitelmann.

Tексты

96 OE Ход производства по проекту

Вступление в силу
14.11.2019 Опубликован в Riigi Teataja
Первое чтение
12.11.2019 Täiskogu korraline istung teisipäev, 12.11.2019 10:00
Постановление: Vastuvõetud
07.11.2019 Komisjoni istung neljapäev, 7.11.2019
Постановление: Предложение включить в повестку дня пленарного заседания 12.11.2019 10:00
Постановление: Внести предложение провести окончательное голосование по законопроекту
Постановление: Назначить докладчиком väliskomisjoni esimees Enn Eesmaa

Протокол

Протокол

Инициирование
17.10.2019 Принят в производство
16.10.2019 Инициирован
Обратная связь
 

Распечатать

Ивар Мёльдер

Образование

  • Образование
    Высшее образование (квалификация, соответствующая степени магистра)
  • Специальность
    Mehaanikainsener ( - 1986)
  • Учебное заведение
    Tallinna Polütehniline Instituut