Riigikogu
Riigikogu
Пропустить навигацию

Riigikogu

Данные о проекте

Инициатор: Rahanduskomisjon
Инициирован: 21.11.2023
Ведущая комиссия: Rahanduskomisjon

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõuga nimetatakse Eesti Panga Nõukogu liikmeks valdkonna asjatundja Toomas Tamsar. Eesti Panga Nõukogu on Eesti Panga järelevalveorgan, mis koosneb esimehest, Riigikogu fraktsioonide esindajatest ja valdkonna asjatundjatest. Eesti Panga Nõukogu moodustamisel lähtutakse põhimõttest, et iga Riigikogu fraktsioon esitab ühe oma liikme ja nõukogu esimees esitab neli valdkonna asjatundjat.

Tексты

348 OE Ход производства по проекту

21.11.2023
Инициирован
21.11.2023
Принят в производство
20.11.2023
Komisjoni istung esmaspäev, 20.11.2023 kell 11.15
Постановление: Предложение включить в повестку дня пленарного заседания 05.12.2023 10:00
Постановление: Инициировать законопроект
Постановление: Внести предложение провести окончательное голосование по законопроекту
Постановление: Назначить представителем ведущей комиссии Jaak Aab
12.12.2023
Täiskogu korraline istung teisipäev, 12.12.2023 10:00
Постановление: Vastuvõetud
Lisad
Stenogramm
13.12.2023
Saadetud Riigi Teatajasse
15.12.2023
Опубликован в Riigi Teataja
21.11.2023
Инициирован
21.11.2023
Принят в производство
20.11.2023
Komisjoni istung esmaspäev, 20.11.2023 kell 11.15
Постановление: Предложение включить в повестку дня пленарного заседания 05.12.2023 10:00
Постановление: Инициировать законопроект
Постановление: Внести предложение провести окончательное голосование по законопроекту
Постановление: Назначить представителем ведущей комиссии Jaak Aab
12.12.2023
Täiskogu korraline istung teisipäev, 12.12.2023 10:00
Постановление: Vastuvõetud
Lisad
Stenogramm
13.12.2023
Saadetud Riigi Teatajasse
15.12.2023
Опубликован в Riigi Teataja
Обратная связь