Riigikogu
Пропустить навигацию

Riigikogu

Данные о проекте

Инициатор: Eesti Keskerakonna fraktsioon
Инициирован: 28.09.2015
Ведущая комиссия: Sotsiaalkomisjon
Представитель ведущей комиссии: Айвар Кокк
Ответственный служащий: Aimi Kaldre

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõu näeb ette teha valitsusele ettepanek töötada välja eelnõu, mis keelaks energiajookide müügi alla 16-aastastele noortele.

Tексты

102 OE Ход производства по проекту

Первое чтение
08.12.2015 Täiskogu korraline istung teisipäev, 8.12.2015 10:00
Постановление: Отклонен
24.11.2015 Komisjoni istung teisipäev, 24.11.2015 kell 14.00
Постановление: Предложение включить в повестку дня пленарного заседания 08.12.2015 10:00
Постановление: Внести предложение провести окончательное голосование по законопроекту
Постановление: Назначить докладчиком komisjoni esimees Aivar Kokk

24.11.2015 istungi protokoll

Sotsiaalkomisjoni_24.11.2015_istungi_protokoll.bdoc

Инициирование
29.09.2015 Принят в производство
28.09.2015 Инициирован
Обратная связь