Riigikogu
Пропустить навигацию

Riigikogu

Данные о проекте

Инициатор: Vabariigi Valitsus
Инициирован: 15.06.2015
Ведущая комиссия: Põhiseaduskomisjon
Представитель ведущей комиссии: Mart Nutt
Ответственный служащий: Karin Tuulik

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõuga viiakse seadus kooskõlla vastava EL-i direktiivi nõuetega, mis käsitleb EL-i kodanike ja nende pereliikmete õigust liikuda ja elada vabalt liikmesriikide territooriumil. Muudatused puudutavad Euroopa Liidu kodaniku või ja tema pereliikme Eestis viibimise piiramise õiguslikke aluseid ja siin seadusliku aluseta töötamise eest määratavaid karistusi. Sätestatakse ka uus väärteokoosseis, mis käsitleb Euroopa Liidu kodaniku ja tema perekonnaliikme viibimist Eestis sissesõidukeelu ajal. Samuti täpsustatakse välismaalase ebaseaduslikult üle piiri toimetamise ja Eestis ebaseaduslikult viibimisele kaasaaitamise eest karistuste määramise tingimusi.

Tексты

57 SE Ход производства по проекту

Вступление в силу
17.12.2015 Опубликован в Riigi Teataja
08.12.2015 Провозглашен
26.11.2015 Направлен президенту республики
Третье чтение
26.11.2015 Täiskogu korraline istung neljapäev, 26.11.2015 10:00
Постановление: Vastuvõetud
Второе чтение
24.11.2015 Täiskogu korraline istung teisipäev, 24.11.2015 10:00
Постановление: Направлено на третье чтение
17.11.2015 Komisjoni istung teisipäev, 17.11.2015 14:00
Постановление: Esitada muudatusettepanek

Протокол

Протокол

09.11.2015 Komisjoni istung esmaspäev, 9.11.2015 11:15
Постановление: Предложение включить в повестку дня пленарного заседания 24.11.2015 10:00
Постановление: Внести предложение завершить второе чтение
Постановление: Направить на третье чтение, если второе завершено 26.11.2015 10:00
Постановление: Внести предложение провести окончательное голосование по законопроекту

Протокол

Протокол

Первое чтение
14.10.2015 Täiskogu korraline istung kolmapäev, 14.10.2015 14:00
Постановление: Первое чтение закончено
28.09.2015 Komisjoni istung esmaspäev, 28.09.2015 11:15
Постановление: Предложение включить в повестку дня пленарного заседания 14.10.2015 14:00
Постановление: Внести предложение завершить первое чтение
Постановление: Внести предложение о назначении срока представления поправок 28.10.2015 17:15
Постановление: Назначить докладчиком põhiseaduskomisjoni liige Mart Nutt

Протокол

Протокол

Инициирование
15.06.2015 Принят в производство
15.06.2015 Инициирован

Предложения о поправках

Обратная связь
 

Распечатать

Карин Туулик

Образование

  • Образование
    Высшее образование (квалификация, соответствующая степени магистра)
  • Специальность
    Õigusteadus ( - 2000)
  • Учебное заведение
    Õigusinstituut