Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Üldinfo

MARGUS TSAHKNA

Tartu linna valimisringkond

13.04.1977 Tartu
Abielus, tütar ja kaks poega

Haridus: Tartu 7. Keskkool 1995; Tartu Ülikool 1996–2002, usuteadus; Toronto Ülikool 1999–2000, rahvusvaheline õigus; Tartu Ülikool 2002– , õigusteadus.

Töökohad: Tartu Linnavolikogu Isamaaliidu fraktsiooni nõunik 2002–2003; Riigikogu Isamaaliidu fraktsiooni nõunik 2003–2006; Isamaa ja Res Publica Liidu peasekretär 2007–2010; EV sotsiaalkaitseminister 2015–2016; EV kaitseminister 2016–2017.

Erakond: Isamaaliit / Isamaa ja Res Publica Liit 2000–2017.

Esinduskogud: XI Riigikogu, XII Riigikogu (sotsiaalkomisjoni esimees), XIII Riigikogu; Tartu Linnavolikogu 2004–2007, valiti ka 2009 ja 2013.

Muu tegevus: MTÜde Tartu Kristlik Noortekodu ja Pro Patria Koolituskeskus juhatuse liige; SA Tähelaps nõukogu liige; Kindral Johan Laidoneri Seltsi, NATO Ühingu ja Korp! Sakala liige.

Huvialad: lugemine, sport (korvpall, jalgpall, mäesuusatamine).

15.06.2018

Hääletused

Kõik hääletused
Kohaloleku kontrolli info kajastab ainult kohalolekut või puudumist konkreetse kohaloleku kontrolli tegemise hetkel, mitte tervel istungipäeval.
17.01.2019 / 10:02
PuudubPuudub
Kohaloleku kontroll
16.01.2019 / 14:08
PuudubPuudub
Lõpphääletus Perekonnaseisutoimingute seaduse ja teiste seaduste muutmise seadus
16.01.2019 / 14:07
PuudubPuudub
Lõpphääletus Politsei ja piirivalve seaduse muutmise ja sellega seonduvalt teiste seaduste muutmise seadus
16.01.2019 / 14:06
PuudubPuudub
Kohaloleku kontroll Politsei ja piirivalve seaduse muutmise ja sellega seonduvalt teiste seaduste muutmise seadus
16.01.2019 / 14:04
PuudubPuudub
Kohaloleku kontroll
16.01.2019 / 13:00
PuudubPuudub
Kohaloleku kontroll
15.01.2019 / 10:51
PuudubPuudub
Lõpphääletus Riigikogu otsus "Ettepaneku tegemine Vabariigi Valitsusele eurotoetuste tõhusamaks ja regionaalselt tasakaalustatud kasutamiseks"
Tagasiside