Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Üldinfo

ARNO SILD

Võru-, Valga- ja Põlvamaa valimisringkond

26.04.1947 Võrumaa, Misso vald, Rammuka küla
Abielus, poeg ja kaks tütart

Haridus: Misso Keskkool 1966; Tartu Ülikool 1971, õigusteadus (vastab magistrikraadile).

Töökohad: Võhandu kolhoosi aseesimees-jurist 1971−1979; Mõniste sovhoosi direktor 1979−1985; S. M. Kirovi nim kolhoosi (Võrumaa, Kääpa) esimees 1985−1990; Võrumaa Tootjate Liidu tegevdirektor 1990−2004.

Erakond: Eesti Maarahva Erakond / Eestimaa Rahvaliit / Eesti Konservatiivne Erakond alates 1992, juhatuse liige.

Esinduskogud: XIII Riigikogu; Lasva Vallavolikogu 1996−2013 (esimees).

Huvialad: aiandus, reisimine.

13.12.2016

Hääletused

Kõik hääletused
Kohaloleku kontrolli info kajastab ainult kohalolekut või puudumist konkreetse kohaloleku kontrolli tegemise hetkel, mitte tervel istungipäeval.
22.01.2018 / 15:02
PooltPoolt
Päevakorra kinnitamine
22.01.2018 / 15:01
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
18.01.2018 / 10:05
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
17.01.2018 / 14:08
Ei hääletanudEi hääletanud
Lõpphääletus Asjaõigusseaduse rakendamise seaduse ja teiste seaduste muutmise seadus (tehnovõrgu talumise tasu muutmine)
17.01.2018 / 14:02
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
17.01.2018 / 13:00
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
16.01.2018 / 10:55
PooltPoolt
Lõpphääletus Riigikogu otsus "Tagatisfondi nõukogu liikme tagasikutsumine ja uue liikme nimetamine"
Tagasiside