Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Üldinfo

ARNO SILD

Võru-, Valga- ja Põlvamaa valimisringkond

26.04.1947 Võrumaa, Misso vald, Rammuka küla
Abielus, poeg ja kaks tütart

Haridus: Misso Keskkool 1966; Tartu Ülikool 1971, õigusteadus (vastab magistrikraadile).

Töökohad: Võhandu kolhoosi aseesimees-jurist 1971−1979; Mõniste sovhoosi direktor 1979−1985; S. M. Kirovi nim kolhoosi (Võrumaa, Kääpa) esimees 1985−1990; Võrumaa Tootjate Liidu tegevdirektor 1990−2004.

Erakond: Eesti Maarahva Erakond / Eestimaa Rahvaliit / Eesti Konservatiivne Erakond alates 1992, juhatuse liige.

Esinduskogud: XIII Riigikogu; Lasva Vallavolikogu 1996−2013 (esimees).

Huvialad: aiandus, reisimine.

13.12.2016

Hääletused

Kõik hääletused
Kohaloleku kontrolli info kajastab ainult kohalolekut või puudumist konkreetse kohaloleku kontrolli tegemise hetkel, mitte tervel istungipäeval.
20.04.2017 / 10:15
PooltPoolt
Lõpphääletus Äriseadustiku muutmise ja sellega seonduvalt teiste seaduste muutmise seadus
20.04.2017 / 10:13
VastuVastu
Lõpphääletus Julgeolekuasutuste seaduse ja teiste seaduste muutmise seadus
20.04.2017 / 10:10
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
19.04.2017 / 16:30
PooltPoolt
Tagasi lükkamine Inimõiguste ja põhivabaduste kaitse konventsiooni protokolli nr 16 ratifitseerimise seadus
19.04.2017 / 15:54
VastuVastu
Tagasi lükkamine Haldusreformi seaduse muutmise seadus
19.04.2017 / 14:11
PooltPoolt
Lõpphääletus Planeerimisseaduse ning keskkonnamõju hindamise ja keskkonnajuhtimissüsteemi seaduse muutmise seadus
19.04.2017 / 14:04
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
Tagasiside