Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Üldinfo

KAJA KALLAS

Harju- ja Raplamaa valimisringkond

18.06.1977 Tallinn
Abielus, peres kaks poissi ja tüdruk

Haridus: Tallinna Inglise Kolledž (endine 7. Keskkool) 1995; Tartu Ülikool 1999, õigusteadus (vastab magistrikraadile); Estonian Business School, magistriõpe 2007– ;

Töökohad: Teater Vanemuine teatrijuhi nõunik 1996–1997; Advokaadibüroo Tark & Co advokaat, vandeadvokaat, partner 1998–2006; Advokaadibüroo Luiga Mody Hääl Borenius vandeadvokaat, partner 2006–2011; EBSi juhtimiskoolituse keskuse koolitaja 2010–2011.

Erakond: Eesti Reformierakond alates 2011; esimees.

Esinduskogud: Euroopa Parlament 2014–2018; XII Riigikogu 2011–2014 (majanduskomisjoni esimees 2011, 2012–2014), XIV Riigikogu (fraktsiooni esimees).

Muu tegevus: Eesti Advokatuur alates 1999 (liikmelisus peatatud 2018); ASi LHV-Seesam Varahaldus nõukogu liige 2003–2007; mitme tuulepargi nõukogu liige 2003–2010; Eesti Arengufondi nõukogu liige 2011–2014.
Raamatu „Ühinemised ja ülevõtmised“ kaasautor 2004, avaldanud raamatu „MEP: 4 aastat Euroopa Parlamendis“ 2018 ning artikleid Eesti ajakirjanduses, esinenud rahvusvahelistel koolitustel, seminaridel ja konverentsidel.

Huvialad: golf, nuputamisülesanded.

3.04.2019

Hääletused

Kõik hääletused
Kohaloleku kontrolli info kajastab ainult kohalolekut või puudumist konkreetse kohaloleku kontrolli tegemise hetkel, mitte tervel istungipäeval.
17.09.2019 / 10:01
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
16.09.2019 / 15:06
PooltPoolt
Päevakorra kinnitamine
16.09.2019 / 15:05
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
12.09.2019 / 10:02
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
11.09.2019 / 14:08
PooltPoolt
Lõpphääletus Eesti Vabariigi valitsuse ja Araabia Ühendemiraatide valitsuse vahelise lennuliiklust nende riikide territooriumide vahel ja väljaspool neid käsitleva kokkuleppe ratifitseerimise seadus
11.09.2019 / 14:01
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
11.09.2019 / 12:00
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
Tagasiside