Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Üldinfo

HELJO PIKHOF

Tartu linna valimisringkond

20.10.1958 Tartu
Lahutatud, tütar ja poeg

Haridus: Miina Härma Gümnaasium (endine Tartu 2. Keskkool) 1977; Tartu Ülikool 1985, õigusteadus (vastab magistrikraadile).

Töökohad: Lõuna Kõrgepingevõrkude insener 1985–1990; Tartu Tervishoiutöötajate Ametiühingute Liidu esimees 1990–1993; Eesti Keskastme Tervishoiutöötajate Kutseliidu jurist 1993–1999; EV sotsiaalministri nõunik 1999–2002; Põhjamaade Ministrite Nõukogu infobüroo projektijuht 2002; Riigikogu Mõõdukate fraktsiooni nõunik 2002–2003; Tartu Lennukolledži jurist 2004; Euroopa Parlamendi liikme nõunik 2004–2007.

Erakond: Mõõdukad / Rahvaerakond Mõõdukad / Sotsiaaldemokraatlik Erakond alates 1996; aseesimees.

Esinduskogud: XI Riigikogu (sotsiaalkomisjoni esimees 2007–2009), XII Riigikogu (julgeolekuasutuste järelevalve erikomisjoni aseesimees 2011–2014, sotsiaalkomisjoni esimees 2014–2015), XIII Riigikogu (õiguskomisjoni esimees 2015–2016, fraktsiooni aseesimees 2016–2019), XIV Riigikogu; Tartu Linnavolikogu 1996–1999, 2002–2007, 2017– , valiti ka 2009 ja 2013.

Muu tegevus: Ettevõtlike Daamide Assotsiatsiooni liige; SDE naiskogu Kadri juhatuse liige ja ühenduse Vanemad Sotsiaaldemokraadid peasekretär.
Avaldanud arvamusartikleid Eesti ajakirjanduses.

Huvialad: film, teater, ujumine, reisimine.

30.05.2019

Hääletused

Kõik hääletused
Kohaloleku kontrolli info kajastab ainult kohalolekut või puudumist konkreetse kohaloleku kontrolli tegemise hetkel, mitte tervel istungipäeval.
19.09.2019 / 10:00
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
18.09.2019 / 14:03
PuudubPuudub
Kohaloleku kontroll
18.09.2019 / 12:17
PuudubPuudub
Kohaloleku kontroll
17.09.2019 / 10:01
PuudubPuudub
Kohaloleku kontroll
16.09.2019 / 15:06
Ei hääletanudEi hääletanud
Päevakorra kinnitamine
16.09.2019 / 15:05
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
12.09.2019 / 10:02
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
Tagasiside