Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Üldinfo

SIIM KIISLER

Ida-Virumaa valimisringkond

06.11.1965 Tallinn
Abielus, tütar ja neli poega

Haridus: Tallinna Reaalkool (endine 2. Keskkool) 1984; Tallinna Tehnikaülikool 1991, automatiseeritud juhtimissüsteemid (vastab magistrikraadile).

Töökohad: Glacier Eesti ASi nõukogu esimees 1995–2003; Tallinna Kesklinna linnaosa vanem 1999–2001; Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium, abiminister 2007–2008; EV regionaalminister 2008–2014; EV keskkonnaminister 2017–2019.

Erakond: Res Publica / Isamaa alates 1996.

Esinduskogud: X Riigikogu 2003–2005, 2006–2007 (fraktsiooni esimees 2003–2005), XII Riigikogu, XIII Riigikogu (fraktsiooni aseesimees 2016–2017), XIV Riigikogu; Tallinna Linnavolikogu 2015, 2019– , valiti ka 2009 ja 2013.

Muu tegevus: Eesti Lasterikaste Perede Liit, MTÜ Korruptsioonivaba Eesti; korp! Fraternitas Liviensis vilistlane.

Huvialad: orienteerumine, jalgpall.

18.06.2020

Sõnavõtud

  • 15:04 Vabariigi Valitsuse seaduse ja teiste seaduste muutmise seaduse (Keskkonnaameti ja Keskkonnainspektsiooni ühendamine) eelnõu (184 SE) teine lugemine
  • Jaa, ma siin eelkõnelejaga paljuski nõustun. Kindlasti on see eelnõu üks samm bürokraatia vähendamise suunas. Ja mul on väga kahju, et mitte küll kümme aastat, aga vist juba umbes kaks aastat on Riigikogus, kasutades eelkõneleja sõnu, peedistatud ja kotitud bürokraatia vähendamise
  • Loe lähemalt

Kõik sõnavõtud

Hääletused

Kõik hääletused
Kohaloleku kontrolli info kajastab ainult kohalolekut või puudumist konkreetse kohaloleku kontrolli tegemise hetkel, mitte tervel istungipäeval.
25.03.2020 / 14:05
PuudubPuudub
Kohaloleku kontroll
12.03.2020 / 13:00
Ei hääletanudEi hääletanud
Tööaja pikendamine
04.04.2011 / 15:17
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
04.04.2011 / 16:13
PooltPoolt
*
04.04.2011 / 17:12
PooltPoolt
Nimekirja sulgemine
05.04.2011 / 10:02
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
05.04.2011 / 10:26
PooltPoolt
Lõpphääletus
Tagasiside