Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Üldinfo

SIIM KIISLER

Ida-Virumaa valimisringkond

06.11.1965 Tallinn
Abielus, tütar ja neli poega

Haridus: Tallinna Reaalkool (endine 2. Keskkool) 1984; Tallinna Tehnikaülikool 1991, automatiseeritud juhtimissüsteemid (vastab magistrikraadile).

Töökohad: Glacier Eesti ASi nõukogu esimees 1995–2003; Tallinna Kesklinna linnaosa vanem 1999–2001; Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium, abiminister 2007–2008; EV regionaalminister 2008–2014; EV keskkonnaminister 2017–2019.

Erakond: Res Publica / Isamaa alates 1996.

Esinduskogud: X Riigikogu 2003–2005, 2006–2007 (fraktsiooni esimees 2003–2005), XII Riigikogu, XIII Riigikogu (fraktsiooni aseesimees 2016–2017), XIV Riigikogu; Tallinna Linnavolikogu 2015, 2019– , valiti ka 2009 ja 2013.

Muu tegevus: Eesti Lasterikaste Perede Liit, MTÜ Korruptsioonivaba Eesti; korp! Fraternitas Liviensis vilistlane.

Huvialad: orienteerumine, jalgpall.

18.06.2020

Sõnavõtud

  • Kohtute seaduse muutmise seaduse eelnõu (298 SE) esimene lugemine
  • Aitäh! Hea ettekandja! Siin eelnõus on juttu ka hääletamisest veebi teel. Probleem on teatavasti väga lai. Advokatuuril on analoogsed probleemid kuni tavaliste MTÜ-de ja korteriühistuteni välja. Kas sul on infot selle kohta, kas neil on selleks olemas mingi infotehnoloogiline lahendus või nad teevad
  • Loe lähemalt

Kõik sõnavõtud

Hääletused

Kõik hääletused
Kohaloleku kontrolli info kajastab ainult kohalolekut või puudumist konkreetse kohaloleku kontrolli tegemise hetkel, mitte tervel istungipäeval.
04.04.2011 / 16:13
PooltPoolt
*
04.04.2011 / 17:12
PooltPoolt
Nimekirja sulgemine
05.04.2011 / 10:02
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
05.04.2011 / 10:26
PooltPoolt
Lõpphääletus
27.03.2014 / 10:06
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
27.03.2014 / 11:03
PooltPoolt
Lõpphääletus Tööturuteenuste ja -toetuste seaduse ning töötuskindlustuse seaduse muutmise seadus
04.04.2011 / 15:17
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
Tagasiside