Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Üldinfo

Aastatepikkune töökogemus kohalikus omavalitsuses on viinud mind veendumusele, et riik tuleb tuua rahvale lähemale. Just selle nimel tahan tegutseda ka Riigikogu liikmena.

Eesti Keskerakonna fraktsioon
Keskkonnakomisjon
Valimisringkond: Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa

Elulugu
Igor Kravtšenko

IGOR KRAVTŠENKO

Tallinna Mustamäe ja Nõmme valimisringkond

28.03.1973 Tartu
Abielus, poeg ja tütar

Haridus: Tallinna 14. Keskkool 1991; Tallinna Majanduskool 2003, raamatupidamine.

Töökohad: ASi Vika raamatupidaja 1993–1995; ASi Sridom direktor 1995–1997; ASi TLT juhatuse esimehe nõunik 2013–2016.

Erakond: Eesti Reformierakond 2005–2008; Eesti Keskerakond alates 2009.

Esinduskogud: XIII Riigikogu 2016–2019, XIV Riigikogu; Tallinna Linnavolikogu 2005–2016, 2017– .

Muu tegevus: Keskkonnainvesteeringute Keskuse nõukogu liige alates 2019; Tallinna Linnatranspordi ASi nõukogu liige; Tallinna Mustamäe halduskogu/linnosakogu liige, esimees 2008–2017; Mustamäe Reaalgümnaasiumi hoolekogu liige.

Huvialad: sport, reisimine, lugemine.

01.01.2020

Hääletused

Kõik hääletused
Kohaloleku kontrolli info kajastab ainult kohalolekut või puudumist konkreetse kohaloleku kontrolli tegemise hetkel, mitte tervel istungipäeval.
13.04.2020 / 18:22
VastuVastu
2. muudatusettepanek 2020. aasta riigi lisaeelarve seadus
14.04.2020 / 12:34
PooltPoolt
Tööaja pikendamine Päästeseaduse ja relvaseaduse muutmise seadus
15.04.2020 / 14:02
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
22.04.2020 / 14:09
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
21.04.2020 / 11:47
Ei hääletanudEi hääletanud
Lõpphääletus Riigikogu otsus "Ettepaneku tegemine Vabariigi Valitsusele seadusandlike muudatuste väljatöötamiseks pikaajalise hoolduskoormuse probleemi lahendamiseks"
13.05.2020 / 14:01
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
30.08.2019 / 10:04
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
Tagasiside