Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Üldinfo

URMAS REITELMANN

Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine valimisringkond

09.07.1958 Tallinn
Vabaabielus, poeg

Haridus: Tallinna 32. Keskkool 1976; Tartu Ülikool 1981-1983, ajalugu.

Töökohad: Eesti Televisiooni diktor ja saatejuht 1981–1990; Välisministeeriumi nõunik-pressiesindaja 1991–1993; telekanalite TV1, TV3 ja Kalev Sport uudistetoimetaja ja saatejuht 1997–2009; erakonna Res Publica pressiesindaja 2000–2001; Raadio Kuku ja Raadio 3 saatejuht 2002–2007; Kaitseliidu avalike suhete osakond 2012–2018.

Erakond: Isamaa ja Res Publica Liit 2011–2012; Eesti Vabaerakond 2014; Eesti Konservatiivne Rahvaerakond alates 2017.

Esinduskogud: XIV Riigikogu; Tallinna Linnavolikogu 2017–2019.

Autasud: Kaitseliidu Valgeristi III klassi teenetemärk, III klassi teenetemedal, eriteenete medal ja Toompea malevkonna teeneterist; Erna Seltsi teeneterist; Põhjamaade rahuvalvajate III klassi teeneterist.

Muu tegevus: Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna volikogu aseesimees 2017–2019; Kaitseliidu, Erna Seltsi ja EELK Tallinna Toompea Kaarli koguduse liige; Eesti Rahvusringhäälingu nõukogu liige.
Produtsendina tootnud erinevaid TV-sarju („V.E.R.I.“, „Waba Riik“, „Kired“, „Kuldvillak“, „Kes tahab saada miljonäriks?“).

Huvialad: ajalugu, kirjandus, teater.

 6.06.2019

Hääletused

Kõik hääletused
Kohaloleku kontrolli info kajastab ainult kohalolekut või puudumist konkreetse kohaloleku kontrolli tegemise hetkel, mitte tervel istungipäeval.
19.09.2019 / 10:00
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
18.09.2019 / 14:03
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
18.09.2019 / 12:17
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
17.09.2019 / 10:01
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
16.09.2019 / 15:06
PooltPoolt
Päevakorra kinnitamine
16.09.2019 / 15:05
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
12.09.2019 / 10:02
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
Tagasiside