Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Üldinfo

JEVGENI OSSINOVSKI

Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita valimisringkond

15.03.1986 Kohtla-Järve
Abielus, poeg ja tütar

Haridus: Tallinna Reaalkool 2004; Tartu Ülikool 2007, filosoofia (cum laude); Warwicki Ülikool 2009, filosoofiamagister (cum laude); Londoni Ülikool, Majandus- ja Poliitteaduste Kool 2010, politoloogiamagister (cum laude).

Töökohad: FIE Jevgeni Ossinovski 2004–2006; EV haridus- ja teadusminister 2014–2015; EV tervise- ja tööminister 2015–2018.

Erakond: Sotsiaaldemokraatlik Erakond alates 2011; 

Esinduskogud: XII, XIII (fraktsiooni esimees 2018–2019) ja XIV Riigikogu; valiti Narva Linnavolikokku 2013 ja Tallinna Linnavolikokku 2017.

Muu tegevus: Eesti Rahvusringhäälingu nõukogu liige alates 2019.

Huvialad: reisimine, lugemine, male.

10.06.2019

Hääletused

Kõik hääletused
Kohaloleku kontrolli info kajastab ainult kohalolekut või puudumist konkreetse kohaloleku kontrolli tegemise hetkel, mitte tervel istungipäeval.
14.11.2019 / 13:00
PuudubPuudub
Lõpphääletus
14.11.2019 / 10:34
PuudubPuudub
1. muudatusettepanek Loomatauditõrje seaduse, riigilõivuseaduse, söödaseaduse, toiduseaduse ja veterinaarkorralduse seaduse muutmise seadus
14.11.2019 / 10:03
PuudubPuudub
Kohaloleku kontroll
13.11.2019 / 21:02
Ei hääletanudEi hääletanud
1. muudatusettepanek Riikliku pensionikindlustuse seaduse § 61 täiendamise seadus
13.11.2019 / 20:25
PooltPoolt
II lugemise katkestamine 2020. aasta riigieelarve seadus
13.11.2019 / 20:22
PooltPoolt
33. muudatusettepanek 2020. aasta riigieelarve seadus
13.11.2019 / 20:19
PooltPoolt
32. muudatusettepanek 2020. aasta riigieelarve seadus
Tagasiside