Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Üldinfo

Pean oluliseks hoida meie esivanemate tavasid, väärtustades Eesti inimesi, riiki ja kultuuri.

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon
Rahanduskomisjon
Valimisringkond: Harju- ja Raplamaa

Elulugu
Rene Kokk

RENE KOKK

Harju- ja Raplamaa valimisringkond

04.03.1980, Rapla
Vabaabielus, kaks tütart

Haridus: Kehtna Kutsehariduskeskus (endine Kõrgem Põllumajanduskool) 1999, maaehitus; Eesti Maaülikool 2007, ökonoomika ja ettevõtlus.

Töökohad: Tavex OÜ tegevjuht ehitus- ja metsandusalal 1999–2002; alates 2001. aastast RME Invest OÜ juhatuse liige; 2003–2010 Anrema Grupp OÜ juhatuse liige, 2006–2010 tegevjuht; Tavex OÜ tegevjuht 2012–2013; Jarex Invest OÜ juhatuse liige alates 2013; EV keskkonnaminister 2019–2020. 

Erakond: Eesti Konservatiivne Rahvaerakond alates 2014. 

Esinduskogud: XIV Riigikogu; Rapla Vallavolikogu 2017–2019. 

Autasud: Kaitseliidu teenetemedalid: pronks (2008), hõbe (2015). 

Muu tegevus: Kaitseliidu Rapla maleva liige alates 2001; MTÜ Avalikult Riigireformist juhatuse liige alates 2016; MTÜ Kose Laskespordiklubi liige alates 2016, reservohvitser. 

Huvialad: reisimine, sport, sõjaajalugu.

9.11.2020

Hääletused

Kõik hääletused
Kohaloleku kontrolli info kajastab ainult kohalolekut või puudumist konkreetse kohaloleku kontrolli tegemise hetkel, mitte tervel istungipäeval.
04.04.2019 / 11:25
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
08.04.2019 / 15:04
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
08.04.2019 / 15:05
PooltPoolt
Päevakorra kinnitamine
09.04.2019 / 10:03
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
10.04.2019 / 14:02
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
11.04.2019 / 10:02
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
15.04.2019 / 15:01
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
Tagasiside