Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogu väliskomisjoni delegatsioon eesotsas komisjoni esimehe Sven Mikseriga on 12.-15. mail töövisiidil Türgis, kus külastatakse Ankarat ja Istanbuli.

Visiidi käigus toimuvatel kohtumistel on kavas arutada Eesti ja Türgi kahepoolseid suhteid, Türgi ühinemisprotsessi Euroopa Liiduga ning regioonis toimuvaid arenguid.

Nelja päeva jooksul on kavas kohtuda Türgi Rahvusassamblee väliskomisjoniga eesotsas Murat Mercan’iga, Türgi välisministri Ali Babacan’iga, Rahvusassamblee Türgi-Eesti sõprusgrupiga eesotsas Özlem Türköne’iga ja Rahvusassamblee aseesimehe Nevzat Pakdil’iga.

Plaanis on ka kohtumised äriringkondi ühendavate ja ühiskondlike organisatsioonide esindajatega. Muuhulgas toimuvad kohtumised Euraasia Strateegiliste Uuringute Keskuse (ASAM) ja Musta mere Koostööorganisatsiooni (BSEC) juhtidega, aga samuti Töösturite ja Ärimeeste Assotsiatsiooni (TÜSIAD) ja Türgi Välismajandussuhete Nõukogu (DEIK) esindajatega.

Väliskomisjoni delegatsiooni kuuluvad lisaks Mikserile komisjoni liikmed Raivo Järvi, Valdur Lahtvee ja Marko Mihkelson.

Täiendav informatsioon ja kontakt: väliskomisjoni nõunik Ivar Mölder, telefon +372 631 6494, +372 56652173.

Riigikogu pressitalitus

Tagasiside