Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogu väliskomisjoni delegatsioon kohtus täna Soulis Korea Vabariigi parlamendi esimehe Hee Tae Parki ja väliskomisjoni esimehe Kyung Pil Namiga. Mõlemal kohtumisel keskenduti kahepoolsetele suhetele, kusjuures keskseks küsimuseks oli vastastikuste majandussuhete edendamine.

Kohtumiste erilisust rõhutab asjaolu, et tegemist on Riigikogu delegatsiooni esimese visiidiga Korea Vabariiki. “Väga soojas õhkkonnas toimunud kahe ja poole tunni pikkusel kohtumisel parlamendi esimehega räägiti kõikidel pooli huvitanud teemadel, kusjuures enam tähelepanu pälvisid uued võimalused majandussuhete elavdamiseks,” ütles väliskomisjoni esimees Marko Mihkelson.
 
“Eesti delegatsioon on väga meeldivalt üllatunud, kui hästi on meid siin vastu võetud. See kinnitab, et selle aasta juulis Tallinnas toimunud kohtumised Korea Vabariigi parlamendi esimehe visiidi ajal on leidnud kiire tagasiside ning meie kahe riigi koostööle on lisandumas täiesti uus kvaliteet,” ütles Mihkelson.
 
Riigikogu väliskomisjoni delegatsioon, kuhu Mihkelsoni kõrval kuuluvad Enn Eesmaa, Raivo Järvi ja Jevgeni Ossinovski, kohtus täna veel Korean Airi asepresidendi Han KD-ga ning Euroopa Liidu liikmesriikide esindajatega Soulis.
 
Fotod kohtumisest aadressil (viimasel fotol tänane kohtumine Hee Tae Parkiga): https://fotoalbum.riigikogu.ee/v/2011/Riigikogu/Komisjonid/Valiskomisjon/JaapanKorea/
 
Riigikogu pressitalitus
 
Tagasiside