Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogu väliskomisjoni esimees Marko Mihkelson ja Läti parlamendi väliskomisjoni esimees Rihards Kols on töövisiidil Saksamaal Berliinis, kus toimuvatel kohtumistel arutatakse Ukraina edasist toetamist, sealhulgas Ukrainale hädavajaliku sõjalise abi andmist, ning suviseks NATO tippkohtumiseks valmistumist.

Mihkelson ja Kols kohtuvad täna ja homme Berliinis Bundestagi väliskomisjoni esimehe Michael Rothi, väliskomisjoni liikme ja komisjoni endise kauaaegse esimehe Norbert Röttgeni, riigikaitsekomisjoni juhi Marie-Agnes Strack-Zimmermanni ning Saksamaa-Balti riikide parlamendirühma liikmetega. Samuti on neil kavas kohtumised Saksamaa liidukantsleri välispoliitika nõuniku Jens Plötneri, Välisministeeriumi riigisekretäri Thomas Baggeri ja Saksamaa Välissuhete Nõukoja esindajatega.

Enne Saksamaale suundumist olid Baltimaade väliskomisjonide esimehed ühisvisiidil Ameerika Ühendriikides Los Angeleses, kus räägiti Venemaa agressioonisõja mõjudest Ukrainas ning rõhutati Ukraina jätkuva toetamise olulisust.

Riigikogu pressiteenistus
Karin Kangro
631 6356, 520 0323
[email protected]
päringud: [email protected]

Tagasiside