Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Reedel, 18. märtsil kell 13 algab Toompea lossi Valges saalis väliskomisjoni avalik istung, millel arutatakse Eesti ja Venemaa vahelisi piirilepinguid.

Komisjoni istungile on kutsutud välisminister Rein Lang, välisministeeriumi poliitika planeerimise osakonna peadirektor Raul Mälk, asekantsler juriidilistes ja konsulaarküsimustes Marina Kaljurand, 2. poliitikaosakonna peadirektor Margus Laidre ja sama osakonna 5. büroo direktor Jaan Hein; Piirivalveameti topograaf major Tõnu Raid; Tartu Ülikooli ajaloo osakonna lähiajaloo õppetooli korraline professor Eero Medijainen ja Tartu Ülikooli Õigusinstituudi erakorraline professor Eerik-Juhan Truuväli; Setomaa Vanemate Kogu peavanem Ahto Raudoja, Meremäe vallavanem ja Setomaa Valdade Liidu esimees Aivar Nurk ning Setomaa Valdade Liidu juhatuse esimees Margus Timmo.

Kuulajatena on komisjoni avalikule istungile kutsutud Riigikogus esindamata väikeparteide esindajad ning Tartu Ülikooli, Rahvusvahelise Ülikooli Concordia Audentes ja Euroülikooli tudengid. Oodatud on ka ajakirjanduse esindajad.

Riigikogu pressitalitus

Tagasiside