Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogu sotsiaalkomisjoni tänasel kohtumisel Georgia parlamendi sotsiaalkomisjoni esimehe Dimitri Khundadze ja komisjoni aseesimehe, Eesti sõprusrühma esimehe Koba Davitashviliga, olid kõne all Eesti ravikindlustuse ja töötuskindlustuse süsteem.

„Nii Eesti töötuskindlustussüsteem kui ka ravikindlustussüsteem on hästi tööle rakendunud, ja kahtlemata on Eestil, mida jagada. Meie e-retseptisüsteem ja käima rakenduv e-tervise süsteem on vägagi novaatorlik. Georgia sotsiaalkomisjoni visiidi eesmärk on meie kogemustega tutvuda ja meie süsteemist võimalikult palju üle võtta. Meie omalt poolt oleme valmis oma teadmisi jagama. Üks esmaseid samme, mille poole me liigume, on teha Eesti seadusandlus Georgiale kättesaadavaks,“ ütles sotsiaalkomisjoni esimees Margus Tsahkna.

Eestisse kolmapäeval visiidile saabunud Gruusia parlamendi sotsiaalkomisjoni delegatsioon kohtus eile ja täna sotsiaalministeeriumi esindajatega, külastas haigekassat, tutvus  sotsiaalkindlustusameti tööga, Eesti e-Tervise Sihtasutuse ja Põhja-Eesti Regionaalhaigla tegevusega.

Riigikogu pressitalitus
 

 

Tagasiside