Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogu juhatus kinnitas muudatused komisjonide koosseisudes.

Andres Herkel lahkus põhiseaduskomisjonist ja asus väliskomisjoni liikmeks, Mart Nutt asus põhiseaduskomisjoni liikmeks, Ivar Padar lahkus majanduskomisjonist ja asus maaelukomisjoni liikmeks, Jüri Tamm asus majanduskomisjoni liikmeks, Mihhail Stalnuhhin lahkus põhiseaduskomisjonist ja asus rahanduskomisjoni liikmeks, Vilja Savisaar lahkus sotsiaalkomisjonist ja asus põhiseaduskomisjoni liikmeks, Toivo Tootsen lahkus maaelukomisjonist ja asus riigikaitsekomisjoni liikmeks, Arnold Kimber lahkus majanduskomisjonist ja asus maaelukomisjoni liikmeks, Helle Kalda asus majanduskomisjoni liikmeks, Robert Lepikson lahkus rahanduskomisjonist ja asus põhiseaduskomisjoni liikmeks.

Riigikogu juhatus muutis samuti nelja komisjoni arvulist koosseisu. Keskkonnakomisjonis on 7 (varem 8), maaelukomisjonis 9 (varem 8), riigikaitsekomisjonis 8 (varem 7) ja sotsiaalkomisjonis 11 (varem 12) liiget.

Riigikogu juhatus edastas Vabariigi Valitsuse poolt 15. septembril esitatud Euroopa Parlamendi ja Nõukogu direktiivi eelnõu osa- või aktsiakapitalil põhinevate äriühingute piiriüleste ühinemise kohta artikli 14 suhtes Euroopa Liidu asjade komisjonile. Õiguskomisjon peab oma arvamuse esitama 23. septembriks kella 12.00.

Riigikogu pressitalitus

Tagasiside