Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogu esimees Ene Ergma avas täna Riigikogus Valgamaa kuu. Ergma kutsus Riigikogu liikmeid osa saama paljudest Valgamaaga seotud üritustest nii Riigikogus kui Valgamaal. Avamisel sõnavõtuga esinenud Valga maavanema kohusetäitja Kalev Härk teatas, et Valgamaa rahvas tuli vaatama, kuidas Riigikogus töötatakse võttes kaasa valgamaalaste mõtted ja ettepanekud oma maakonna elu edendamiseks ja parandamiseks. Samas avati Riigikogu vestibüülis nädal „Ettevõtlik Valgamaa“. Oma tooteid ja teenuseid tutvustavad Valgamaa 2007. aasta parima teenindusettevõtte auhinna saanud AS Silva Agro, AS Otepää Golf, Pühajärve Puhkekodu jpt. Külakosti pakkusid torupillil Triinu Taul ning Valga Gümnaasiumi noortekoor Ehe.

Neljapäeval 8. mail toimuval Riigikogu sotsiaalkomisjoni istungil tutvustatakse Valgamaa tööhõive kava „Rohkem ja paremaid töökohti Valgamaale“ ning arutatakse komisjoni liikmetega tööhõive probleeme. Komisjoni istungist on lubanud osa võtta maavanema kohusetäitja Kalev Härk ning Valgamaa arengunõukogu vastavate valdkondade juhid.

Esmaspäeval 12. mail avatakse Riigikogus nädal „Elurõõmus Valgamaa“. Neljapäeval 15. mail toimub Riigikogu majandus- ja väliskomisjoni ühisistung teemal Eesti-Läti piiriülese koostööga seotud probleemid ja ettepanekud.

Esmaspäeval 19. mail avatakse Riigikogus nädal „Ajalooline Valgamaa“. Neljapäeval 29. mail külastavad Riigikogu liikmed Valgamaad ning Läti Valkat.

Riigikogu pressitalitus

Tagasiside