Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogu aseesimees Jüri Ratas avas täna Riigikogus Saaremaa kuu. „Kultuuri- ja traditsiooniderikas Saaremaa koos oma lähisaartega on Läänemere saarte lipulaev. Seda pärlit peame me hoidma,” ütles Ratas oma avakõnes. Saare maavanem Toomas Kasemaa avaldas lootust, et täna alanud maakonnakuu kulgeb intensiivselt Riigikogu erinevates komisjonides ja ühendustes koos saare esindajatega Saaremaa arenguteemasid arutades ning on kasulik nii Riigikogu liikmeile kui saarlastele.

Saaremaa kuu avamisest võtsid osa ka Saaremaa Omavalitsuste Liidu ja Ettevõtjate Liidu esindajad, kes osalevad ka kuu jooksul toimuvatel kohtumistel Riigikogu liikmetega.
 
Muusikalist külakosti pakkusid muusik ja muusikaõpetaja Tiit Paulus kitarril ning solist, Eesti Muusikaakadeemia jazz-eriala tudeng Maria Väli.
 
Samuti saab kuu jooksul Riigikogu hoone II korruse koridoris vaadata kunstiklubi näitust “Saaremaa värvid”. Saaremaa Kunstiklubi tegutseb aastast 1978 ning koondab nii harrastus- kui professionaalseid kunstnikke üle Saaremaa.
 
5. oktoobril toimub Riigikogu esimees Ene Ergma osalemisel fraktsioonide esindajate väljasõit Saaremaale.
 
 
Riigikogu pressitalitus
 
 
Tagasiside