Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Kolmapäeval ja neljapäeval, 16.-17. jaanuaril viibib Eestis Riigikogu külalisena Poola Seimi spiiker Ewa Kopacz koos teda saatva ametliku delegatsiooniga. Kopaczil on kolmapäeval kell 14 kavas kohtumine Riigikogu esimehe Ene Ergma ja kell 15.15 peaminister Andrus Ansipiga. Kell 16.15 avavad kahe riigi parlamendijuhid Riigikogu hoone teisel korrusel näituse „Janusz Korczak – maailma reformaator“, mille järel nad autasustavad Valges saalis lastejoonistuse võitjaid. 

Neljapäeval kell 11 võtab Poola seimijuhi Kadrioru lossis vastu Vabariigi President Toomas Hendrik Ilves. Kavas on ka kohtumine Riigikogu aseesimehe Jüri Ratasega ning ringkäik Tallinna vanalinnas. 

Kohtumisel Ene Ergmaga on teemadena kõne all Euroopa Liidu tulevik, ELi Läänemere strateegia, kahe riigi koostöö rahvusvahelistes organisatsioonides ning Eesti-Poola parlamentaarsed suhted. 

Lugupeetud ajakirjanikud! Kolmapäeval kell 14.45 on Valges saalis pärast sissekannet Riigikogu külalisteraamatusse parlamendijuhtidel lühike pressikonverents. Kohtumistel peaministri ja presidendiga on võimalik jäädvustada sündmuse algushetki. 

Kontakt: Gunnar Paal, Riigikogu pressisekretär [email protected]; tel: +372 6316351. 

Riigikogu pressitalitus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tagasiside