Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eestis visiidil viibiv Ukraina peaminister Denõss Šmõhal kohtub täna Riigikogu esimehe Lauri Hussariga.

Kohtumisel osalevad väliskomisjoni esimees Marko Mihkelson, riigikaitsekomisjoni esimees Kalev Stoicescu, Euroopa Liidu asjade komisjoni esimees Liisa Pakosta, samuti Eesti-Ukraina parlamendirühma esimees Eerik-Niiles Kross ning aseesimehed Urmas Reinsalu ja Tanel Kiik.

Enne kohtumist teeb Šmõhal Valges saalis sissekande Riigikogu külalisraamatusse ning ametliku foto Riigikogu liikmetega. Fotod jõuavad veebi esimesel võimalusel (autor: Erik Peinar / Riigikogu Kantselei).

Ukraina peaministri visiit jätkub kohtumistega president Alar Karise ja peaminister Kaja Kallasega. Kell 16.30 on Stenbocki majas Eesti ja Ukraina peaministri ühine pressikonverents, mida saab jälgida otseülekandes eesti ja inglise keeles.

Šmõhal külastab ka kommunismiohvrite memoriaali Maarjamäel ja esineb kõnega Tallinna Tehnikaülikoolis. Videosalvestis esinemisest avaldatakse ülikooli kodulehel.

Turvalisuse kaalutlustel toimus akrediteerimine kohtumisele Riigikogus ja teistele plaanitud üritustele toimetustele eelnevalt jagatud kutsete alusel ja täiendav akrediteerimine pole võimalik.

Riigikogu pressiteenistus
Merilin Kruuse
631 6592, 510 6179
[email protected]
päringud: [email protected]

Tagasiside