Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogu esimees Ene Ergma avas täna Riigikogu hoone vestibüülis näituse Eestit tutvustavatest üllitistest.

Näitus annab ülevaate Eesti Instituudi poolt välja antud trükistest ja infomaterjalidest. I llustreeritud värvitrükised kajastavad nii Eesti minevikku kui tänapäeva, tutvustavad Eesti keelt, kultuuri, loodust.

”Mul on heameel avada näitust, millel saab tutvuda Eesti Instituudi aastaid kestnud tänuväärse tööga,” ütles külaliste poole pöördudes Ene Ergma.

15 aasta jooksul on Eesti Instituut andnud välja sadakond erinevat trükist infolehtedest näitusekataloogideni. Trükisõnale toetuseks on interneti vahendusel kättesaadavad esseeline www.estonica.info ning eesti kultuurisündmusi tutvustav kultuurikalender www.kultuur.info.

Riigikogu pressitalitus

Tagasiside