Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Teisipäeval, 15. novembril algusega kell 10 toimub Riigikogu täiskogus traditsiooniline iga-aastane Euroopa Liidu poliitika teemaline arutelu, mille käigus peaminister Andrus Ansip annab ülevaate valitsuse tegevusest Euroopa Liidus. Ettekandega esineb ka Riigikogu EL asjade komisjoni esimees Taavi Rõivas.

Keskendutakse Vabariigi Valitsuse dokumendis „Eesti Euroopa Liidu poliitika 2011-2015“ sisalduvatele teemadele. Tegemist on juba 3. programmdokumendiga, mis on eelnevatest mahukam ja põhjalikum ning mille koostamisse kaasati ka laiem avalikkus. Nimetatud dokument oli eelnevalt arutusel ka Riigikogu alatistes komisjonides, kes andsid sellele omapoolse hinnangu. Suur osa Riigikogu komisjonide poolt tehtud ettepanekuid ja kommentaare leidsid dokumendi uuenenud versioonis ka kajastamist.
 
Eesti Euroopa Liidu poliitika 2011-2015 annab valdkondade kaupa suunad, mida prioriteetsete teemade käsitlemisel eelistada ning see on juhiseks neile ametnikele ja poliitikutele, kes esindavad Eesti huve Euroopa Liidus.
 
 
Riigikogu pressitalitus
Tagasiside