Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Gruusias kahepäevasel ametlikul visiidil  viibiv Riigikogu aseesimees Kristiina Ojuland kohtus Gruusia presidendi kohusetäitja Nino Burdžanadze`ga

 

Gruusia presidendi kohusetäitja tänas Eestit abi eest Gruusia toetamisel ja Gruusia olukorra selgitamisel Euroopa Liidus. Kõrgelt hinnati Riigikogu kavatsust saata suur hulk Riigikogu liikmeid vaatlema Gruusia presidendivalimisi. 

“Gruusia jaoks on praegu kõige olulisem see, et eelseisvad presidendivalimised oleksid vabad ja õiglased. Eesti on valmis koostööks kõigi vabadel ja õiglastel valimistel valitud poliitiliste jõududega Gruusias, „ kinnitas Ojuland. 

Riigikogu aseesimees Kristiina Ojuland alustas kahe päevast töövisiiti Gruusias kohtumisega Gruusia parlamendi eurointegratsiooni komisjoni esimehe Nino Nakashidze, välisminister Gela Bezhuashvili ning Gruusia parlamendisaadikutega nii võimupartei kui ka opositsiooni ridadest. 

Ojuland külastas samuti Eesti saatkonda. 

Täna kohtub Ojuland asepeaminister Giorgi Baramidze , konfliktide reguleerimise riigiministri Ruslan Abashidze`ga

Samuti peab Ojuland loengu Gruusia kõrgetele riigiametnikele Eesti kogemusest demokraatia arengust ja integratsioonist EL ja NATO-ga.

Päeva lõpetab kohtumine Gruusia välisasjade komisjoni esimehe Konstantin Gabashviliga

Aarne Veedla

[email protected]

53435876 

Riigikogu pressitalitus

 

 

Tagasiside