Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogu riigikaitsekomisjoni liikmed külastasid kaitseväe õppust Kevadtorm 2010. Komisjoni esimees Mati Raidma tunnustas õppuste korraldust ja senist laabumist.
 
” Olen mitmel Kevadtormi õppusel käinud ja iga aastaga tõuseb professionaalsuse tase. Täna nägime tõsist pühendumist ja professionaalsust. Loodame, et areng jätkub samas tempos”, ütles Raidma.
 
Raidma kinnitusel andsid õppused komisjonile uut mõtteainet.
 
“Viin endaga õppuselt kaasa idee korraldada Kevadtormiga paralleelselt riigikaitseline õppus ka riigi kõrgemale poliitilisele juhtkonnale, mille taustaks saaks kasutada Kevadtormi. See oleks hea võimalus läbi mängida kriisisituatsioonis tegutsemist. Siiski, otseselt Kevadtormi korraldajaid selle harjutusega koormata ei tasu, et nad saaksid keskenduda oma spetsiifiliste ülesannete täitmisele”, ütles riigikaitsekomisjoni esimees.
 
Kevadtormi külastasid riigikaitsekomisjoni liikmed Mati Raidma, Peep Aru, Jaan Kundla, Lauri Laasi, Tõnu Juul ja Aivar Riisalu.
 
Kohtumistel osalesid Saarde vallavanem Kalle Song,  vallavolikogu esimees Erli Aasamets ja volikogu aseesimees Väino Lill.
Riigikogu pressitalitus
 
Tagasiside