Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

 

Peaminister Andrus Ansip rääkis Riigikogu infotunnis Riigikogu liikmete küsimustele vastates kiirabi reformimisest ning leidis, et patsiendid sellest kindlasti võidavad.

„Järgmisel aastal suureneb kiirabibrigaadide rahastamine suurusjärgus viis protsenti võrreldes käesoleva aasta tasemega ja see maht saab olema suurusjärgus seitse miljonit eurot,“ rääkis peaminister Ansip.

„Kiirabibrigaadide arv järgmisel aastal kasvab. Kui praegu on neid 90, siis reformi tulemusena peaks neid olema 117,“ rääkis Ansip ja lisas, et patsiendid kiirabibrigaadide arvu kasvust kindlasti võidavad.

Riigikogu liikmete küsimustele vastamiseks osalesid infotunnis peale peaministri ka põllumajandusminister Helir-Valdor Seeder ja rahandusminister Jürgen Ligi.

Küsimuste esitamiseks oli eelnevalt registreerunud Valeri Korb, Helmen Kütt, Neeme Suur, Priit Toobal, Jevgeni Ossinovski, Heimar Lenk. Kohapeal esitasid küsimusi Marika Tuus-Laul, Heimar Lenk, Heljo Pikof, Lembit Kaljuvee, Kalvi Kõva, Paul-Eerik Rummo, Tarmo Tamm.

Küsimused puudutasid veel riigieelarve koostamist ja menetlemist, Euroopa Kalandusfondi toetuste mõju aktiivse kalalaevastiku püügivõimsuse vähenemisele, spordi rahastamist, eesti keele oskuse nõuet rahandusministeeriumi ametikohtadel ja pankasid.

Istungi stenogramm

Riigikogu pressiteenistus

 

Tagasiside