Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogu Toimetiste (RiTo) värske number keskendub Eesti Euroopa Liidu Nõukogu eesistumisele. Artiklid räägivad eesistumise ajaloost, üritusega seotud ülesannetest ja võimalustest ning digivaldkonnast, mis on Eesti eesistumise üheks prioriteediks.

Riigikogu Toimetised

Riigikogu esimees Eiki Nestor, kes on ajakirja üks kaasautoritest, ütles, et tal on hea meel teema valiku üle. „Me õpime tänu eesistumisele Euroopa Liitu paremini tundma ja samal ajal õpivad Euroopa poliitikud tundma ka Eestit.“

Eesistumise teemast lähtus ka uut numbrit tutvustav vestluspaneel, milles osalesid Euroopa Komisjoni Eesti esinduse poliitikaosakonna juhataja Paavo Palk, Riigikantselei Euroopa Liidu sekretariaadi nõunik Valdek Laur ja Arenguseire Keskuse juhataja Tea Danilov.

RiTo on ajakiri poliitikuile, teadlastele, kõrgkoolide õppejõududele, ametnikele, äri- ja mittetulundusühingute liikmeile ning kõigile poliitikahuvilistele.

Ajakirja on võimalik osta Tallinnas Rahva Raamatu Pärnu mnt ja Viru keskuse poest, Eesti Keele Sihtasutuse kauplusest Ateena, Eesti Rahvusraamatukogust ja Parlamendi poest Toompeal. Tartus on RiTo müügil Rahva Raamatu Tasku keskuse poes ning Tartu Ülikooli raamatupoes. RiTo on saadaval ka Rahvusraamatukogu veebipoes.

Fotogalerii

Järgmine RiTo number ilmub detsembris 2017.

Riigikogu pressiteenistus
Eva Vahur
631 6592, 53300619
[email protected]
Päringud: [email protected]

Tagasiside