Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogu liikmed moodustasid teisipäeval Eesti-Austria, Eesti-Itaalia ja Eesti-Mongoolia parlamendirühma.

Samuti loodi huvialakoolide toetusrühm, kodukandi toetusrühm ja toetusrühm „Eesti Vabariik 100“.

Parlamendirühmad aitavad Riigikogu liikmetel suhelda teiste riikide parlamentidega, viia ellu välispoliitikat ja tutvustada meie riiki mujal maailmas. Ühenduste kaudu saavad Riigikogu üksikliikmed ja fraktsioonid tõmmata tähelepanu konkreetsele teemale ning toetada ja kaitsta kitsama eluvaldkonna huve.

Eesti-Austria parlamendirühma esimees on Laine Randjärv ning liikmed Jüri Jaanson, Martin Repinski, Mailis Reps, Aivar Sõerd ja Terje Trei.

Eesti-Itaalia parlamendirühma esimees on Laine Randjärv ning liikmed Maire Aunaste, Toomas Kivimägi, Siret Kotka, Kalle Palling, Heljo Pikhof, Heidy Purga, Martin Repinski, Mailis Reps, Tarmo Tamm, Terje Trei ja Marika Tuus-Laul.

Eesti-Mongoolia parlamendirühma esimees on Hannes Hanso ning liikmed Yoko Alender, Kalvi Kõva, Jaanus Marrandi ja Ivari Padar.

Huvialakoolide toetusrühma esimees on Laine Randjärv ja aseesimees Tarmo Tamm. Toetusrühma kuuluvad Yoko Alender, Krista Aru, Johannes Kert, Liina Kersna, Madis Milling, Heidy Purga, Mailis Reps ja Terje Trei.

Kodukandi toetusrühma esimees on Tanel Talve ja aseesimees Aivar Kokk. Toetusrühma kuuluvad Krista Aru, Kalvi Kõva, Jaanus Marrandi, Ivari Padar, Mailis Reps, Artur Talvik ja Priit Toobal.

Toetusrühma „Eesti Vabariik 100“ esimees on Krista Aru ning liikmed Hannes Hanso, Monika Haukanõmm, Külliki Kübarsepp, Aadu Must, Laine Randjärv, Mailis Reps Kadri Simson, Tanel Talve ja Artur Talvik.

XIII Riigikogu on moodustanud kokku 30 parlamendirühma ja 14 ühendust.

Riigikogu pressiteenistus

Kati Varblane

Tagasiside