Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogu juhatus kinnitas Eesti käsipalli toetusrühma, kommunismi ja muude inimsusevastaste režiimide repressiooniohvrite ning esindamata rahvaste toetusrühma, riigireformi toetusrühma ja Väikese väina elukeskkonna tervendamise toetusrühma moodustamise.

Toetusrühmade ja ühenduste kaudu saavad Riigikogu üksikliikmed ja fraktsioonid tõmmata tähelepanu konkreetsele teemale ning toetada ja kaitsta kitsama eluvaldkonna huve.

Eesti käsipalli toetusrühma esimees on Märt Sults ning liikmed Dmitri Dmitrijev, Martin Helme, Kalvi Kõva, Lauri Laasi, Jaak Madison ja Madis Milling.

Kommunismi ja muude inimsusevastaste režiimide repressiooniohvrite ning esindamata rahvaste Riigikogu toetusrühma esimees on Andres Herkel ning liikmed Jüri Adams, Andres Ammas, Krista Aru, Monika Haukanõmm, Johannes Kert, Eerik-Niiles Kross, Mart Nutt, Juhan Parts, Raivo Põldaru, Henn Põlluaas, Mati Raidma, Helir-Valdor Seeder ja Tanel Talve.

Riigireformi toetusrühma esimees on Tanel Talve ja aseesimees Külliki Kübarsepp. Toetusrühma kuuluvad Andres Anvelt, Igor Gräzin, Andres Herkel, Kristjan Kõljalg, Helmen Kütt, Jaanus Marrandi, Andres Metsoja, Mart Nutt, Ivari Padar, Henn Põlluaas, Laine Randjärv, Jüri Ratas, Mihkel Raud, Kersti Sarapuu, Vilja Savisaar-Toomast, Tarmo Tamm, Priit Toobal ja Einar Vallbaum.

Väikese väina elukeskkonna tervendamise toetusrühma esimees on Hannes Hanso ja aseesimees Raivo Aeg. Toetusrühma liikmed on Andres Anvelt, Igor Gräzin, Helmen Kütt, Eiki Nestor, Heljo Pikhof, Mihkel Raud, Artur Talvik ja Rainer Vakra.

XIII Riigikogu on moodustanud kokku 43 parlamendirühma ja 48 ühendust.

Parlamendirühmade nimekiri

Ühenduste nimekiri

Riigikogu pressiteenistus
Kati Varblane
T: 631 6353, 516 9152
[email protected]
Päringud: [email protected]

Tagasiside