Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogu  esimees Jüri Ratas kutsus Toompea lossi istungisaali kokku Riigikogu täiendavad istungid järgmiselt:

Esimene täiendav istung on 4. mail algusega 30 minutit pärast korralise istungi lõppu. Täiendav istung kestab kuni päevakorra ammendumiseni, aga mitte kauem kui 5. mai kella 9.30ni.

Istungi päevakorras on valitsuse 2. mail algatatud perehüvitiste seaduse, sotsiaalhoolekande seaduse ja tervishoiuteenuste korraldamise seaduse muutmise seaduse eelnõu (605 SE) esimene lugemine; valitsuse 2. mail algatatud alkoholi-, tubaka-, kütuse- ja elektriaktsiisi seaduse ning alkoholi-, tubaka-, kütuse- ja elektriaktsiisi seaduse muutmise seaduse muutmise seaduse eelnõu (606 SE) esimene lugemine; valitsuse 2. mail algatatud käibemaksuseaduse muutmise seaduse eelnõu (607 SE) esimene lugemine;  valitsuse 2. mail algatatud riigi 2022. aasta lisaeelarve seaduse eelnõu (608 SE) esimene lugemine.

Juhul kui esimese täiendava istungi päevakorras olevad päevakorrapunktid ei saa läbi arutatud, siis toimub teine täiendav istung 5. mail algusega 30 minutit pärast eri-, uurimis- ja probleemkomisjonide töö lõppu. Täiendav istung kestab kuni päevakorra ammendumiseni.

Teise täiendava istungi päevakorras on kõik need päevakorrapunktid, mis jäid esimesel täiendaval istungil läbi arutamata.

Riigikogu pressiteenistus
Gunnar Paal,
6316351, 51902837
[email protected]
päringud: [email protected]

 

Tagasiside