Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogus sel nädalal moodustatud toetusrühmade eesmärgiks on kaasa aidata lennunduse, isejuhtivate sõidukite ja töötleva tööstuse arengule.

Lennunduse toetusrühm kutsuti kokku eesmärgiga arutada ja kaasa aidata lennunduse, lennundust puudutava seadusandluse, lennundushariduse, lennundusettevõtluse ja erapilootide ees olevate küsimuste ja probleemide lahendamisele

Lennunduse toetusrühma esimees on Henn Põlluaas ja aseesimees Timo Suslov. Toetusrühma kuuluvad ka Heljo Pikhof, Rene Kokk, Peeter Ernits ja Raivo Tamm.

Töötleva tööstuse toetusrühma eesmärk on kaasa aidata tööstussektori elujõulisuse hoidmisele ja arengule ning kuvandi loomisele Eestist kui targast tööstusriigist.

Töötleva tööstuse toetusrühma esimees on Timo Suslov ja aseesimees Rene Kokk. Toetusrühma liikmed on Jüri Jaanson, Marko Torm, Erki Savisaar, Henn Põlluaas, Dmitri Dmitrijev ja Merry Aart.

Isejuhtivate sõidukite toetusrühma eesmärk on aidata kaasa sellele, et Eesti oleks isejuhtivate sõidukite arendamisel maailmas esirinnas.

Isejuhtivate sõidukite toetusrühma esimees on Mart Võrklaev ja aseesimees Erki Savisaar. Toetusrühma kuuluvad ka Timo Suslov, Urve Tiidus, Õnne Pillak, Andrus Seeme ja Lauri Läänemets.

Riigikogus moodustatud parlamendirühmad aitavad Riigikogu liikmetel suhelda teiste riikide parlamentidega, viia ellu välispoliitikat ja tutvustada Eestit mujal maailmas. Toetusrühmade kaudu saavad Riigikogu liikmed ja fraktsioonid tõmmata tähelepanu konkreetsele teemale ning toetada ja kaitsta kitsama eluvaldkonna huve.

XIV Riigikogu on moodustanud kokku 67 parlamendirühma ja 87 toetusrühma.

Parlamendirühmade nimekiri

Toetusrühmade nimekiri

Riigikogu pressiteenistus
Veiko Pesur
tel 631 6353, 55 590 595
e-post [email protected]
päringud [email protected]

Tagasiside